Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.timefilms.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 546

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.timefilms.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 546

TV SHOW – PRIMA COOL

TV

Těžká dřina je formát docu-show z prostředí těch nejsložitějších, nejzajímavějších či nejodpudivějších pracích, které se dají na území České republiky najít. Moderátor Roman Buťa si v každém dílu vyzkouší pozice těch zaměstnanců, kterým by jejich práci málokdo záviděl. Fyzická námaha, nebezpečné chvíle ani složitosti prací v pořadu rozhodně chybět nebudou. Jak se s nimi vypořádá člověk, který nikdy manuálně nepracoval? Dokončí pod dohledem svého šéfa na jeden den svěřené úkoly?

Práci v tom nejnáročnějším či nejděsivějším prostředí si budou moci vyzkoušet také vybraní diváci.

Zajímavosti:
Těžká dřina je formát volně inspirovaný pořadem Dirty Jobs, který má za sebou už sedm úspěšných sérií, celkem 154 epizod. Poprvé se v Těžké dřině ukazuje prostředí těžkých prací v ČR.
V pořadu se budou moci diváci podívat, jaká práce se dá sehnat v bioplynové stanici, kamenolomu, při demolování velkých objektů nebo jak se manipuluje s nebezpečným odpadem.

Visit site