loading
01 Úno

ČASOSBĚR ZDARMA, NEBO SLEVA

Již dlouho se specializujme na časosběrné filmy a dokumenty a nyní jsme se rozhodli rozšířit naše služby pro širokou veřejnost! Pro všechny kdo mají zájem vyzkoušet naše služby jsme připravili speciální startovací akci.

Co vše si můžete od nás zdarma vyzkoušet:

– 1 denní HIGH END časosběr (4K rozlišení)

– 2 denní LOW BUDGEGT časosběr (1080p rozlišení)

– týdenní LOW BUDGET časosběr (720p)

Máme pouze jedinou podmínku. Ve finálním videu bude dole v rohu, nebo na konci malé logo naší společnosti, tak aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Kde video použijete je pouze na vás!

Pokud budete mít opravdu zájem otestovat jednu z výše uvedených služeb zdarma kontaktujte nás na e-mialové adrese info@timefilms.cz. Do předmětu napište „ČASOSBĚR ZDARMA + název vaší společnosti/jméno„. Do zprávy prosím zadejte orientační popis o co se jedná a hlavně KDY by se měl časosběr realizovat! Jelikož máme naše časosběrná zařízení dlouhodobě vytěžovaná, tak musíme plánovat dopředu. Zkouška objednaná den dopředu nebude pravděpodobně možná. Nezapomeňte připsat vaše kontaktní údaje a telefonní číslo. Po obdržení zprávy se vás budeme snažit co nejdříve kontaktovat zpět. Potvrzovací e-mail od nás nedorazí, jelikož mezi námi nemáme plechové automaty generující automatické odpovědi, ale pouze samostatně myslící osoby s IQ 100 a více…

Pokud budete mít zájem o delší časosběrné záznamy odečteme vám od finální částky tuto zkoušku. Příklad: Chci časosběr na 3 dny (HIGHEND, 4K) – po započítání této akce odečítáme jeden den a platíte pouze 2! Při dlouhodobějších akcích garantujeme slevu vždy minimálně 10%!!!

kontaktní email pro dotazy: info@timefilms.cz

Tuto akci vám přináší tým TIMEFILMS.CZ, službu provozuje společnost RB Production, s.r.o.

 

0 Comments 1.2.2015